Hydrolift

HYDROLIFT – na czym polega zabieg?

Hydrolift preparatem Juvéderm® HYDRATE wykonuje się metodą iniekcji śródskórnej na obszarze wybranym i uzgodnionym w trakcie konsultacji z lekarzem. Można go aplikować w okolice oczu, twarzy, szyi, dekoltu i na dłoniach. Na 3 dni przed zabiegiem i dzień po należy unikać aspiryny, witaminy E oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych: ibuprom, ketonal, aby zapobiec ewentualnemu rozszerzaniu i pękaniu naczynek krwionośnych. Ponadto nie zaleca się przeprowadzania zabiegu w czasie miesiączki.
Zabieg trwa około 15–30 minut, jednak na 30 minut przed nim stosuje się miejscowe znieczulenie kremem Emla. Zabieg Juvéderm® HYDRATE jest mało inwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu może pojawić się niewielkie zaczerwienienie lub zasinienie w miejscu wkłucia. Ewentualny dyskomfort ustępuje w ciągu pierwszych 3 dni. Pacjent w ciągu tygodnia po iniekcji powinien unikać promieni UV, sauny, basenu i przebywania w temperaturze poniżej 0°C.
Dzięki zabiegowi skóra odzyskuje zdrowy wygląd i świeżość, staje się bardziej sprężysta, jędrna i aksamitna w dotyku. Terapia Juvéderm® HYDRATE pozwala uzupełnić braki kwasu hialuronowego i przywrócić skórze optymalny poziom nawodnienia. Sprawia, że drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne. Już po pierwszym zabiegu skóra jest w widoczny sposób odświeżona i promienna. Po serii 3-4 zabiegów można uzyskać efekt hydroliftingu, wówczas zabiegi powinny być wykonane co 3-4 tygodnie.

PRZECIWWSKAZANIA:

 • choroby immunologiczne (reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenia stawów, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Gravesa-Basedowa, etc.)
 • bielactwo / łuszczyca
 • zapalenie lub zakażenie skóry (trądzik, opryszczka, zapalenie skóry, etc.)
 • epilepsja
 • leczenie immunoterapeutyczne
 • alergie
 • uczulenie na kwas hialuronowy
 • podatność na przerost blizn
 • ciąża / laktacja

HYDROLIFT – Juvederm ® Hydrate

Hydrolift Juvéderm® HYDRATE jest zabiegiem nowej generacji, który został stworzony dla nawilżenia skóry w najgłębszych warstwach i zwiększenia jej elastyczność na dłuższy okres czasu. Juvéderm® HYDRATE działa na granicy naskórka i skóry właściwej. Preparat ten jest adresowany do szerokiej grupy odbiorców, zgłasza do osób młodych narażonych na promieniowanie słoneczne, do palących papierosy oraz do osób dojrzałych w celu lepszego nawilżenia i poprawy parametrów jakościowych skóry. Stosuje się go przede we wszystkich w obszarach: oczy, twarz, szyja, dekolt, dłonie. Unikalną cechą preparatu Juvéderm® HYDRATE jest specjalnie opracowana formuła, w której drobnocząsteczkowy, nieusieciowany kwas hialuronowy został wzbogacony o dodatkowy składnik, mannitol, substancję wpływającą na opóźnienie degradacji kwasu hialuronowego w skórze i działającą silne przeciwutleniająco.

juvederm

HYDROLIFT – efekty leczenia

hydro-head06
hydro-head05

hydro-head01
hydro-head02

hydro-head03
hydro-head04

hydro-head07

hydro-head08

hydro-hands01

 • Kontakt

  logo_mini

  Dr n. med. Barbara Rygoł
  ul. Sowińskiego 9/2
  40-018 Katowice


  phone-icon32 255 43 66

  phone-icon600 28 28 96

  mail-iconrygolb@vp.pl


  Godziny otwarcia:
  pn-pt: 10:00 - 21:00
  sob. 10:00 - 14:00

©2016 Estetica Prestige by ahead.pl

Facebook