O mnie

zdjecieJestem specjalistą II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych i onkologii klinicznej, absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 2000 roku pracuję na Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Chemioterapii Onkologicznej w Katowicach.

Od ponad 15 lat zajmuję się medycyną estetyczną i Anti-Aging prowadząc gabinet medycyny estetycznej w Katowicach, gdzie pomagam pacjentom realizować marzenia o utrzymaniu młodego i atrakcyjnego wyglądu.
Specjalizacja z onkologii klinicznej i wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwalają mi także pomagać pacjentom w odzyskaniu komfortu życia po zakończonym leczeniu onkologicznym.

Jestem członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Polskiego Towarzystwa Onkologicznego PTO. Corocznie uczestniczę w kursach, szkoleniach, kongresach Medycyny Estetycznej i Anti-Aging i kongresach Dermatologii Estetycznej, na bieżąco poznaję nowe zagadnienia i techniki wykonywania zabiegów estetycznych podnosząc w ten sposób kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

dyplom cert_04

dyplom_2

1992 – 1998 studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach

1998 – 1999 asystent na Katedrze Anatomii Prawidłowej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach

Od 2000 asystent na Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Chemioterapii Onkologicznej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach

2004 uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych – rozprawa doktorska pt „Przydatność kliniczna oceny wybranych elementów podścieliska i cech antygenowych komórek H-RS u chorych na chłoniaka Hodgkina”

2005 uzyskanie tytułu specjalisty II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych

2008 nagroda II stopnia Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej za pracę pt „Mastocyty tryptazo- i chymazododatnie jako potencjalny czynnik prognostyczny u chorych na chłoniaka Hodgkina”

2012 uzyskanie tytułu specjalisty w dziedzinie okologia kliniczna

Jestem autorem prac naukowych i artykułów publikowanych w renomowanych czasopismach medycznych oraz członkiem organizacji medycznych: Sekcji Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Onkologii (PTO), Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej (PTOK), Polskiego Towarzystwa Internistów (PTI)

 • Kontakt

  logo_mini

  Dr n. med. Barbara Rygoł
  ul. Sowińskiego 9/2
  40-018 Katowice


  phone-icon32 255 43 66

  phone-icon600 28 28 96

  mail-iconrygolb@vp.pl


  Godziny otwarcia:
  pn-pt: 10:00 - 21:00
  sob. 10:00 - 14:00

©2016 Estetica Prestige by ahead.pl

Facebook