Termolifting Zaffiro

Najskuteczniejsza,logo_zaffiro
nieinwazyjna
metoda liftingu skóry

Thermolifting Zaffiro – na czym polega zabieg?

Zaffiro to urządzenie Hi-Tech służące do niechirurgicznego i bezbolesnego termoliftingu naszej skóry. Głowica urządzenia Zaffiro, wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego, emituje promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali (750-1800 nm), które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je do pierwotnej długości powodując, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie, a zmarszczki zostają wygładzone, co jest widoczne po zakończeniu zabiegu.
Zaffiro to zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała.Drugim, długofalowym skutkiem zabiegu, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ich produkcja zostaje zwiększona o około 30%, co pogłębia efekt liftingu. Proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy od 3 od 6 miesięcy po zabiegu.

zaffiro01

Termolifting Zaffiro

 • wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe
 • podnosi opadające policzki, niweluje obwisłości na twarzy, poprawia jej owal
 • likwiduje obwisłości na ciele: na wewnętrznej stronie ramion, ud, kolan
 • poprawia skórę dekoltu
 • wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi
 • obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie
 • obkurcza skórę na brzuchu u mężczyzn, którzy w krótkim czasie utracili wiele kilogramów
 • poprawia skóry dłoni

Ogromną zaletą  Termoliftingu Zaffiro jest jego skuteczne działanie na wszystkie partie ciała, gdzie skóra potrzebuje ujędrnienia.

Zabieg Zaffiro przeznaczony jest profilaktycznie dla osób między 25-35 roku życia (1 zabieg). Seria zabiegów na twarz przeznaczona jest dla osób po 35. roku życia. Serię zabiegów na ciało można zastosować również u osób młodszych, na przykład kobiet po ciąży. Ich ilość zależy od oceny kondycji i właściwości skóry. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 6 zabiegów.

U niektórych pacjentów efekt odmłodzenia widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Natomiast pełny rezultat uwidocznia się w okresie od 3 do 6 miesięcy po przeprowadzeniu terapii. Efekty zabiegu w zależności od właściwości skóry utrzymują się od 1 roku do 2 lat.

Thermolifting Zaffiro – opis zabiegu

zaffiro02-m

Zabieg przeprowadza lekarz lub specjalista kosmetolog. Na wybrany do zabiegu obszar nakłada się specjalny żel, który chroni naskórek, a dodatkowo pomaga w prawidłowym prowadzeniu głowicy. Pierwsza faza zabiegu rozpoczyna się schłodzeniem skóry w celu przygotowania jej do działania promieniowania IR i ochrony przed działaniem temperatury. Następnie zawarty w skórze właściwej kolagen zostaje podgrzany, a wierzchnia warstwa skóry ponownie schłodzona. Druga faza zabiegu obejmuje łagodzący i relaksujący miejscowy masaż coolerem o temperaturze chłodzenia 0-20°C.

Termolifting Zaffiro jest zabiegiem absolutnie bezbolesnym i nie wymaga znieczulenia miejscowego. W czasie termoliftingu pacjent odczuwa jedynie delikatne ciepło na skórze, co nie wywołuje poczucia dyskomfortu. Po zabiegu nie pozostają żadne ślady uszkodzenia skóry (krwiaki, siniaki itp).

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru poddawanego zabiegowi i wynosi od 20 do 40 minut.

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża i karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • choroby nowotworowe
 • elektroniczne i metalowe implanty, rozrusznik serca
 • przebyty zabieg złotych nici
 • pacjenci stosujący NLPZ i sterydy

POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU:

Thermolifting Zaffiro to tzw. zabieg lunchowy, po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra może być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, może także występować uczucie towarzyszące lekkiemu opaleniu skóry na słońcu. Jedynie w nielicznych przypadkach występuje minimalne zaczerwienienie, które po kilku godzinach ustępuje. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych, a także tych z problemami naczyniowymi, których wygląd można dzięki zabiegowi poprawić.

Po zabiegu, w celu wspomożenia syntezy kolagenu, zaleca się zabiegi oraz kremy z witaminą C, kwasem hialuronowym, które wspomagają syntezę kolagenu, a także potęgują i utrwalają efekty liftingu. Zapewniamy całą linię specjalistycznych dermokosmetyków z wysokimi stężeniami witaminy C oraz odpowiednie suplementy diety.

Zabiegi z kwasem hialuronowym – HYDROLIFT, MEZOLIFT

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

Zaffiro zdobyło prestiżową statuetkę w konkursie PerfectLine2009 SPA Business w kategorii „Urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało”.

Cennik

 
1 zabieg
4 zabiegi pakiet

TWARZ
1000
800

SZYJA
800
600

DEKOLT
1100
900

TWARZ + SZYJA
1200
900

TWARZ + SZYJA + DEKOLT
1500
1200

OCZY
400
300

DŁONIE
600
400

 RAMIONA
800
600

BIUST
900
700

OKOLICE KOLAN
700
500

BRZUCH
900-1300
700-1100

UDA STRONA WEW lub ZEWN
1100-1400
900-1100
POŚLADKI
1300-1500
1100-1200

TERMOLIFTING – RABATY

 Pakiet 6 zabiegów – 6 zabieg gratis
 • Kontakt

  logo_mini

  Dr n. med. Barbara Rygoł
  ul. Sowińskiego 9/2
  40-018 Katowice


  phone-icon32 255 43 66

  phone-icon600 28 28 96

  mail-iconrygolb@vp.pl


  Godziny otwarcia:
  pn-pt: 10:00 - 21:00
  sob. 10:00 - 14:00

©2016 Estetica Prestige by ahead.pl

Facebook